KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13803340
nr 1380 3340
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Slussen. Signerad, 1952, Motivet: 14x12, yttermått inklusive ram: 38x28 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:45:14
150 kr
250 kr
300 kr